офіційний сайт

НА ВОЛИНЬ ПРИБУВ БЛАГОДІЙНИК З НІМЕЧЧИНИ МАКС ЛІНКЕ

З німецьким організатором надання гуманітарної допомоги Україні зустрілися заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та депутат облради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук.

Макс Лінке, попри усі ризики і перестороги, прибув в Україну на час своєї відпустки. Стверджує: має на меті поглибити співпрацю між нашими країнами у гуманітарній та соціальній сферах.

«Моя місія – це допомога для швидшого настання миру. Я організував в Берліні німецько-українсько спілку, до нас звертається дуже багато німецьких меценатів, які готові взяти шефство і фінансово допомагати українським родинам, котрі у ході бойових дій втратили все. Маю намір цю справу продовжувати, а тому займаюсь пошуком небайдужих людей в релігійних, громадських, організаціях та інших німецьких структурах, які готові взяти на себе відповідальність та опікуватись постраждалими. Від вас мені потрібен перелік родин, які найбільше потребують допомоги», – зауважив Макс Лінке.

Заступник голови облради Григорій Пустовіт висловив вдячність усім громадянам Німеччини в особі Макса Лінке за прояв милосердя та гуманізму по відношенню до українців.

«Ми дуже вдячні Німеччині за допомогу, надану в гуманітарній сфері. Дуже багато наших співвітчизників сьогодні знайшли прихисток у вашій країні, і я знаю, що ви теж оселили у своїй домівці трьох жінок та дев’ятьох діток з України. Принагідно зауважу, що нашій державі також вкрай потрібна допомога з важким озброєнням нашої армії і сподіваємось, що дочекаємось її», – сказав він.

Григорій Пустовіт запевнив мецената, що обласна рада допоможе зконтактувати із громадськими організаціями, які активно займаються проблемою вимушених біженців та гуманітаною домомогою, а також налагодити з цих питань взаємодію із профільними відомствами обласної військової адміністрації.

За дорученням голови Волиньради Григорія Недопада Макса Лінке відзначено подякою за всебічну підтримку українських біженців, надання притулку, гостинність, співпрацю, захист інтересів вимушених переселенців за кордоном та привернення уваги міжнародної спільноти до гуманітарних потреб українців. На знак вдячності німецькому гостю також подарували українську вишиванку.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*