офіційний сайт

НА КОВЕЛЬЩИНІ ЗАПРАЦЮВАВ «ПРОЗОРИЙ» ПОЛІЦІЙНИЙ ОФІС

Ковельське райуправління – п’ятий підрозділ поліції на Волині, де запроваджено систему відеомоніторингу «CustodyRecords».

В урочистостях з нагоди відкриття сучасного поліційного відділку взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, начальник ОВА Юрій Погуляйко, головний поліцейський області Юрій Крошко, очільники Ковельської райвійськадміністрації Ольга Черен та райради В’ячеслав Шворак, міський голова Ковеля Ігор Чайка.

Оновлене приміщення ковельських охоронців порядку обладнане та оснащене за європейським зразком. Тепер замість заґратованого віконечка, через яке відвідувачі спілкувалися з правоохоронцями, буде відкритий та зручний простір, де ковельчани зможуть отримати консультації, залишити звернення, скласти заяву тощо. Подумали й про відвідувачів з дітьми – для малечі обладнали спеціальну ігрову кімнату. А санітарні кімнати пристосовані також для людей з інвалідністю.

Облаштовано і кімнати для інтерв’ювання затриманого; для конфіденційного побачення затриманого із захисником; приміщення для проведення слідчих дій. І головне – в усій будівлі вестиметься відеоспостереження, що сприятиме як попередженню неналежної поведінки поліцейських щодо затриманих, так і компрометуючих дій щодо поліцейських з боку громадян.

Начальник ГУ НП в області Юрій Крошко зазначив, що напередодні ковельські правоохоронці пройшли кількаденні навчання з алгоритмів роботи в інформаційній підсистемі «CustodyRecords». Також розповів, що на ремонтні роботи, які тривали близько року, було залучено понад 1 мільйон гривень з держбюджету, ще 1,8 млн. профінансувала Ковельська громада. Окрім того, райвідділок отримав і три новеньких авто.

Очільники ж області Григорій Недопад та Юрій Погуляйко подарували ковельським поліцейським широкоформатний монітор, аби нагляд за безпекою на території громади був ще ефективнішим.

Голова Волиньради зазначив, що держава і місцева влада зробили усе, щоб умови праці правоохоронців на Ковельщині були достойними. «Але не будівлі, а люди прикрашають громади. Від вас вимагається чесно і відповідально нести службу в ім’я держави і громадян та бездоганно виконувати місію захищати та допомагати. Бо викликів сьогодні чимало. Хай зусилля ваші належно будуть оцінені і керівництвом, і, головне, тутешніми людьми», – висловив побажання Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*