офіційний сайт

НА ДОБУДОВУ ШКІЛ ТА РОЗВИТОК СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ: ЗМІНЕНО БЮДЖЕТНІ ПРИЗНАЧЕННЯ.

Члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики погодили зміни до показників обласного бюджету на 2022 рік.

Запропоновані зміни обумовлені передачею обласному бюджету цільових субвенцій обсягом у 3,2 млн грн на реалізацію окремих інвестиційних проєктів. Зокрема, Дубівська сільська рада спрямовує майже півтора мільйона гривень на продовження реконструкції школи-садка у с. Вербка з добудовою спортзали, їдальні та котельні. Луківською селищною радою передано 1,75 млн грн – на будівництво спортивної зали у луківській школі-ліцеї, загальна вартість будівництва – понад 17 млн грн.

Окрім того, за рахунок перерозподілу бюджетних призначень між окремими бюджетними програмами 130 тис грн спрямовуються для проведення публічних закупівель по спортивних об’єктах, оновлення яких передбачається  у 2022 році за рахунок державних асигнувань.

Голова бюджетної комісії Орест Маховський зазначив, що цього року з державного бюджету очікується субвенція на розвиток спортивної інфраструктури, тому  обласна рада робить усе для того, аби вчасно була виготовлена проєктно-кошторисна документація, і  асигнування з Державного фонду регіонального розвитку були уповні освоєні до завершення бюджетного року.  Загалом реконструкція планується на 11 спортивних об’єктах: це – спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання у Луцьку, комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича у Ковелі,  обласна дитячо-юнацька спортивна школа, Любешівська ДЮСШ, тренувальна база Володимирського ліцею «Центр освіти» та інші.

Члени комісії погодили зміни одноголосно.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*