офіційний сайт

МИСТЕЦТВО ВІКУ НЕ ПІДВЛАДНЕ

Творчий вечір-портрет на честь Заслуженого працівника культури і свого художнього керівника Юрія Максименка влаштувала Волинська філармонія. Від імені обласної ради ювіляра привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

Імпрезу з вільним для глядачів входом за участі симфонічного оркестру коледжу культури і мистецтв, Архієрейського камерного хору «Оранта», Волинського народного хору та іменитих волинських і українських виконавців присвятили 90-річчю Юрія Максименка.

Йому завдячують своїми творчими уміннями та здобутками практично усі, хто цього дня вийшов на сцену. Тільки обласній філармонії Юрій Андрійович присвятив 40 років свого життя, а музичному мистецтву загалом – 65. Диригент, музикант, аранжувальник, педагог з вокалу, композитор, поет – і це ще не повний спектр його талантів. До слова, саме Юрій Максименко є автором музики відомої пісні «Любіть Україну!».

«Це – універсальний високоласний фахівець з унікальним музичним слухом і працездатністю. Окрім того, він прихильник швидких шахів, велоспорту і читання», – додає штрихи до портрету ювіляра директор Волинської філармонії Сергій Єфименко. І стверджує: не зважаючи на поважний вік художній керівник сповна віддається професії і робить це енергійно та майстерно.

З ювілеєм і творчим бенефісом Юрія Максименка від імені Волиньради привітав заступник голови Григорій Пустовіт: «Талант, досвід, перфекціонізм, любов до життя і своєї професії, які поєднує у собі Юрій Максименко, засвідчують, що творчість віку не підвладна. Людина-оркестр, непересічна особистість – він заслуговує щонайменше на книгу рекордів Волині. І без сумніву – на наше захоплення і шану. Бажаю, щоб ваша мистецька зірка горіла довго і яскраво на культурному небосхилі нашого краю!», – висловив він побажання ювілярові, а також нагородив його відзнакою обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*