офіційний сайт

МИСТЕЦЬКИЙ ДВОРИК: МУЗИКА, СЛОВО, ТАНЕЦЬ, КІНО.

В обласній філармонії з’явилася довгоочікувана власна концертна зала. Щоправда вона – під відкритим небом, тому працюватиме лише у теплу погоду. Але культурна спільнота не вважає це перепоною для творчості.

На презентацію мистецького майданчика просто неба прийшли шанувальники, партнери і друзі філармонії. Від імені очільника та депутатів обласної ради зі знаменною подією філармонійний колектив привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

Він зауважив, що понад пів року боротьби з окупантом засвідчили, що під час війни вирішальне значення має не лише зброя, а й дух. А дух нації формують історія, релігія і культура. «З’явилася ще одна атракція, де буде тріумфувати культура. Це не класична зала, але, я переконаний, мистецький дворик матиме свою віддану аудиторію. Тут народжуватиметься духовність – піснею, танцем, словом, нашим спадком. Будьмо гідними наших Збройних сил, які надихають нас на творчість і креативність», – звернувся Григорій Пустовіт до мистецької спільноти. Він також висловив вдячність колективу та дирекції філармонії за проявлені ініціативу та креативність у створенні відкритого культурного простору.

«У буквальному сенсі він створений руками колективу філармонії, – розповів її керівник Сергій Єфименко. – Ремонт фасаду, мощення, оздоблення відкритої сцени, озеленення – до усього цього доклалися не лише технічні, а й творчі працівники і я особисто також. Так ми намагалися заощадити на видатках».

Він зазначив, що філармонічний мистецький дворик облаштований без жодної бюджетної копійки. Комунальний заклад здобув грант від Українського культурного фонду, а ще додали і власних 155 тисяч гривень, зароблених різдвяними концертами. На ці кошти і закупили матеріали та обладнання.

Сергій Єфименко додав, що мистецький дворик розглядає не лише як концертну залу філармонії, в й спільний культурний простір, відтак запрошує до співпраці інші творчі колективи, культурні спілки, громадські та науково-освітні організації. До прикладу, вже днями тут під відкритим небом у рамках національного туру “Кіно заради Перемоги!” демонструватиметься стрічка «Захар Беркут».

Сьогодні ж філармонія представила публіці власну концертну програму. Її розпочав камерний оркестр «Кантабіле» композицією Карла Дженкінса «Палладіо». Саме її найчастіше просили на біс наші захисники під час гастрольного туру філармонічного колективу по шпиталях та військових формуваннях на сході та півдні.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*