офіційний сайт

МОНІТОРИ І КАВЕРИ: ОБЛРАДА ВИКОНАЛА ЧЕРГОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ ВОЇНІВ

Депутатський корпус подбав про чергову партію допомоги для підрозділів сил оборони, які захищають кордони та несуть службу на території області.

Очільник обласної ради Григорій Недопад та його перший заступник Юрій Поліщук передали волинським прикордонникам три широкоформатних монітори.

Як розповів начальник 6 прикордонного Волинського загону Сергій Лозінський, вони будуть використовуватись для виведення зображень з камер відеоспостереження, які встановлені на українсько-білоруській ділянці державного кордону.

«На польській ділянці кордону ми теж завершуємо встановлення відеокамер і для перегляду зображень нам були б у нагоді ще кілька моніторів. Також у нас є необхідність у забезпеченні автомобілями високої прохідності. У зв’язку із реорганізацією та збільшенням штатної чисельності підрозділів для охорони білоруської ділянки кордону нам потрібно додатково 50 позашляховиків та 80 мікроавтобусів. Це може бути і вживаний транспорт», – зауважив він.

Крім того, для потреб батальйону швидкого реагування «Луцьк» за їх запитом було передано сотню каверів на шоломи піксельного забарвлення різних розмірів. Цей підрозділ перебуває в оперативному управлінні 100-ї бригади ТрО і виконує завдання з патрулювання Луцька та охорони об’єктів критичної інфраструктури.

Командир батальйону, депутат обласної ради Олександр Тиводар зауважив, що завдяки сприянню керівництву ради вдалось повністю забезпечити його бійців каверами. Він також озвучив інші актуальні потреби батальйону – це військова амуніція.

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив вдячність керівникам обох підрозділів за їх бездоганне несення служби та гарантував подальшу співпрацю і допомогу.

«Кавери на шоломи, як і сучасні широкоформатні монітори, були придбані та доправлені нам за сприяння волонтерів і благодійників, з якими обласна рада співпрацює з початку повномасштабного вторгнення. Ми й надалі будемо спільно підтримувати наше воїнство. Озвучені потреби взяли на олівець та уже розпочинаємо пошук усього необхідного», – запевнив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*