офіційний сайт

МОЛОДІЖНИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ: ПОТУЖНО І КРЕАТИВНО

З нагоди Дня волонтера перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук та заступник начальника ОВА Юрій Гупало нагородили представників молодіжних громадських організацій та рухів.

Зазвичай дуже активні і наполегливі у волонтерстві та зборі коштів чи різноманітної допомоги ці молоді люди виявилися напрочуд скромними і стриманими, коли йшлося про результати їхньої роботи. Тому знадобився спікер, аби розповісти про діяльність кожного з них. А вона вражає!

Так, Владислав Дем’янчук з Рожищенської громади, попри те, що працює індивідуально, з початку великої війни зібрав кошти, привіз із за кордону, відремонтував, перефарбував та доправив на передову уже 50 автівок.

Подружжя Богдана і Рувим Синиці займаються волонтерською діяльністю у Нововолинську. Ними зібрано близько 4 мільйонів гривень. Упродовж 10 місяців особисто здійснили 25 поїздок на фронт, доставили 11 авто, 6 дронів, 5 оптичних прицілів, 9 приладів нічного бачення, рації, генератори, амуніцію. Окрім воїнів молоде подружжя також допомагають людям на окупованих та деокупованих територіях.

Член ГО «Волинський актив молоді» Богдан Лебедь відкрив гуманітарний хаб і об’єднав навколо нього кількасот волонтерів. Разом вони доправили в зони бойових дій 700 тонн гуманітарної допомоги, більше 200 автомобілів для військових та кілометри маскувальних сіток.

Голова обласної молодіжної ради Дем’ян Петрик передав підрозділам ЗСУ, ТрО, ССО, ГУР та СБУ 13 квадрокоптерів, тепловізори і прилади нічного бачення, теплий одяг і тактичне спорядження. З квітня він також очолює локальний хаб БФ «Співдія», який опікується 5-ма тисячами вимушених переселенців, включаючи їх працевлаштування та надання психологічної допомоги.

Очільниця громадської організації «МолоДіжка» з Торчинської громади Юлія Шклярук з початку повномасштабної війни збирає кошти, закуповує та доставляє гумдопомогу для ЗСУ та ВПО. Вона також організаторка багатьох заходів – юридичного, психологічного, консультаційного та творчого спрямування для дітей, жінок і молоді, в тому числі й з числа внутрішньо переміщених.

Наталя Прокопук – засновниця ГО «Генерація змін» здобуває та реалізовує грантові проєкти (загальною вартістю вже понад 1 мільйон гривень) для допомоги постраждалому у бойових діях населенню. Організація також доправляє допомогу на передову і опікується пораненими захисниками у госпіталях.

Студентсько-волонтерський центр при Горохівському фаховому коледжі налагодив виготовлення сувенірів та солодощів. Які щосуботи продають на організованих благодійних ярмарках, а виручені кошти спрямовують на допомогу військовим та цивільним у зруйнованих війною містах.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук висловив захоплення не лише обсягами волонтерської діяльності молоді, а й тим, як креативно вони це роблять. «Дивлюся на вас і, незважаючи на війну і темінь, на душі – дуже світло і тепло стає. Молодь – авангард суспільства, ви це підтверджуєте. З такими молодими людьми Україна має і завжди матиме майбутнє. Велика вам дяка і пошана за усе, що ви робите!», – звернувся він до присутніх.

Юрій Поліщук та Юрій Гупало нагородили молодих волонтерів відзнаками обласної ради та обласної військової адміністрації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*