офіційний сайт

МІСЬКІ, СІЛЬСЬКІ І СЕЛИЩНІ – СТАРТУВАВ ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ СЕРЕД ГРОМАД

Три десятки команд територіальних громад області упродовж двох днів змагатимуться у дев’яти видах спорту, а також збиратимуть кошти для допомоги ЗСУ .

Спортивне дійство у селі Тростянець Ківерцівської громади відкрили голова Волиньради Григорій Недопад, народні депутати України Ірина Констанкевич та Вячеслав Рубльов, голова Ківерцівської громади Олександр Ковальчук, очільниця правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, керівник благодійного фонду «Добра справа» Юрій Слива, а також депутати обласної ради.

Мета традиційних змагань – популяризація фізичної культури і спорту серед волинян, пропаганда здорового способу життя, а також підтримання духу ефективного суперництва та визначення найспортивніших громад. Цього ж року – це ще й донати на підтримку наших захисників.

Близько півтисячі учасників взяли участь у перший день фестивалю. Це команди від міських громад Володимира, Луцька, Ковеля, Нововолинська, Камінь-Каширська, Ківерців, Рожищ, а також Іваничівської, Колківської, Ратнівської, Старовижівської, Торчинської, Турійської і Шацької селищних громад.

Кращих визначатимуть у парковому волейболі, риболовному спорті, шашках, дартсі, гирьовому спорті, боча, перетягуванні линви, а також естафетах «Тато, мама, я – спортивна сім’я» і «Козацькі розваги».

«Волинь у 2021 році поставила високу планку у проведенні фестивалів та спортивних заходів. Ми почали залучати до змагань всі громади області. На жаль, повномасштабна війна дещо зупинила наш рух. Нинішній фестиваль – знаковий, бо він благодійний. Якщо раніше всі змагалися за результати, то зараз – задля того, аби допомогти нашим Збройним силам, – каже Григорій Недопад. – Я переконаний, що після Перемоги ми знову на повну відновимо наші спортивні заходи».

У суботу, другого дня фестивалю змагатимуться команди сільських громад області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*