офіційний сайт

МЕДЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ 5 ТОНН ГУМДОПОМОГИ

Обласні комунальні медичні заклади, де проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці, учергове отримали кількатонні гуманітарні вантажі.

Сьогодні, як голова опікунських рад цих лікувальних установ, очільник Волиньради Григорій Недопад передав гумдопомогу для потреб пацієнтів та персоналу. А саме: медичні халати, засоби дезінфекції, предмети індивідуального захисту та гігієни, а також продукти тривалого зберігання.

«Цей гуманітарний вантаж було зібрано силами одразу декількох міжнародних волонтерських організацій: це і наші партнери з Румунії, і волонтери у Польщі, Англії та США, – розповів уповноважений голови обласної ради з питань гуманітарної допомоги Олександр Кулаков. – І це не перший гуманітарний вантаж, який прибув на Волинь. Також неодноразово наші партнери допомагали й іншим регіонам України, зокрема доставляли медичні вантажі у Кривий Ріг, Дніпропетровську область на Хмельниччину та Донеччину. Зараз ведемо перемовини із німецькими колегами щодо придбання дороговартісного устаткування та медичного обладнання для лікарень області».

Григорій Недопад додав, що з іноземними партнерами триває підписання меморандумів про подальшу довгострокову співпрацю. «Аби гуманітарні вантажі складались не із того, що їм не шкода віддати, а з того, що конче потрібне нам під час війни. Це і продукти харчування тривалого терміну зберігання, медикаменти, медичне обладнання, функціональні ліжка тощо. Сподіваємось, що наша співпраця буде ефективною і до перемоги», – резюмував голова Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*