офіційний сайт

МЕДИЧНУ СПІЛЬНОТУ ВОЛИНІ ПОПОВНИЛИ НОВОБРАНЦІ

У Волинському медичному інституті сьогодні відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Цьогоріч навчальний заклад закінчили 167 студентів, серед яких 20 бакалаврів.

Привітати дипломованих медичних сестер, фармацевтів та акушерів прийшли батьки, друзі та викладачі. У святковому заході взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Виконувачка обов’язків ректора медінституту Тетяна Пастрик подякувала за співпрацю обласній раді, а також народному депутатові Ігорю Палиці за підтримку ідеї підвищення акредитаційного рівня навчального закладу. Звертаючись до випускників, вона наголосила, що професія медика стає усе більш затребуваною, надто у час війни чи пандемії.

«Сьогодні державі вкрай потрібні професіонали, люди, які будуть відбудовувати нову країну. Ви обрали найбільш гуманну та благородну професію – допомагати людям. Не забувайте про співчуття, доброту, милосердя, завжди пам’ятайте про розвиток та вдосконалення. Нині Україна потребує допомоги кожного з нас. І наш навчальний заклад не стоїть осторонь потреб наших захисників та людей, які втратили свої домівки, ми формуємо аптечки, займаємось волонтерством. А нещодавно нам вдалось реалізувати проєкт «Автівка для захисника». Спільно зі студентами, викладачами та у співпраці із громадськими організаціями «Європейський вектор Волині» та «Меценати для солдата» ми придбали позашляховик, який днями попрямує на передову», – розповіла вона.

Заступник голови облради Григорій Пустовіт привітав випускників від імені очільника Волиньради Григорія Недопада та від усіх обранців волинської громади.

«Ми стежимо за розвитком вашого навчального закладу, ми тішимось вашими успіхами та дякуємо за усі добрі справи, які ви робите, наближаючи перемогу. Наші воїни сьогодні ведуть боротьбу із загарбниками ціною власного життя заради майбутнього України, заради того, щоб кожен із вас зміг реалізувати себе, як особистість та як професіонал. Ви обрали неймовірно важливу професію, ви допомагатимете пацієнтам в одужанні, допомагатимете їм відчути, що у боротьбі з хворобою вони не самі. Бажаю кожному із вас досягти професійного успіху, а він – у збереженні життя і здоров’я людей», – сказав він вітаючи випускників.

Григорій Пустовіт також вручив відзнаки кращим студентам у номінації «Гордість інституту».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*