офіційний сайт

МЕДИЧНА КОМІСІЯ ПОГОДИЛА ЗМІНИ ДО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Члени постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства рекомендували сесії пролонгувати до 2023 року та внести зміни до низки регіональних програм.

Так, депутати підтримали проєкт рішення про продовження терміну дії та внесення змін до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції/ООС та членів їхніх сімей на 2020-2022 роки, підтримки тимчасово переміщених осіб у 2022 році.

Директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Оксана Гобод пояснила, що запропоновані зміни будуть стосуватися, як продовження дії програми на 2023 рік, так і виділення додаткових коштів у цьому році. Зокрема, йдеться про потребу у 400 тисяч гривень на реконструкцію мереж у приміщеннях для заселення внутрішньо переміщених осіб.

«У 2023 році ми плануємо продовжити фінансування оздоровлення членів сімей загиблих, учасників АТО, а також і звільнених з полону. Також декларуємо в програмі асигнування на проживання внутрішньо переміщених осіб та на пальне для забезпечення роботи мобільного соціального офісу. Загалом – це становитиме близько 3,2 мільйони гривень», – розповіла вона.

Члени профільної комісії також рекомендували сесії підтримати проєкт рішення «Про продовження терміну дії та внесення змін до Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки».

Директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Оксана Гобод зауважила, що загалом на 2023 рік програмою передбачено 15 млн грн. Асигнування будуть спрямовані на щомісячні виплати ветеранам ОУН-УПА , компенсацію на пільговий проїзд особам з інвалідністю, та відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги бійцям добровольцям і капеланам, фінансову підтримку громадських організації осіб з інвалідністю та ветеранських організацій.

Депутати також погодили проєкт сесійного рішення щодо продовження терміну дії та внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку обласних комунальних підприємств та закладів охорони здоров`я Волинської обласної ради на 2020-2022 роки.

«Є потреба внести зміни на 2022 рік в частині додаткового фінансування придбання медикаментів та продуктів харчування, оскільки контингент пацієнтів суттєво збільшився за рахунок внутрішньо переміщених осіб», – повідомив членам комісії начальник управління охорони здоров`я ОВА Юрій Легкодух.

Що ж стосується фінансування програми на 2023 рік, то воно заплановано на рівні теперішнього року і складає майже 500 млн гривень. Найбільші статті видатків – це комунальні послуги та енергоносії, заробітна плата медперсоналу, медикаменти, в тому числі і для орфанних хворих та пацієнтів з трансплантованими органами, придбання медичного обладнання, включно для реабілітації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*