офіційний сайт

МАЛІ ВОЛИНЯНИ НАЗБИРАЛИ НА ПОЗАШЛЯХОВИК ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Сьогодні повнопривідне авто для потреб Луцького батальйону тероборони ЗСУ передали голова обласної ради Григорій Недопад та волонтери.

За словами очільника Волиньради, автомобілі – це одна з найчастіше запитуваних потреб військових. «Отримавши запит ми відразу включаємося, задіюємо усі можливі контакти у пошуки можливостей як фінансових, так і організаційних. Цього ж разу придбання авта має неймовірну історію: його задонатили діти військовослужбовців, яких, за сприяння благодійного фонду «Добра справа», відправили на відпочинок за кордон», – зазначив Григорій Недопад.

Керівник дитячого спортивного клубу «Герць», а тепер і волонтер Роман Ковальчук розповів, що на рекреаційно-патріотичне таборування до Болгарії поїхало майже пів сотні дітлахів. «Це була їхня ініціатива – навіть під час відпочинку зібрати кошти для воїнів, адже їхні батьки зараз теж у лавах ЗСУ. Діти склали програму, до якої увійшли і пісенні номери, і показові виступи з козацького бойового мистецтва. Таким чином за тиждень зібрали 3 тисячі євро», – повідомив подробиці волонтер.

Далі вже дорослі супроводжуючі відшукали потрібний автомобіль, ще 1,5 тисячі євро додали благодійники. Самотужки і пригнали позашляховик, здолавши 1200 кілометрів. Вже на Волині машину продіагностували, доукомплектували, перефарбували і передали військовим.

Командир військової частини Олександр Адамович був надзвичайно зворушений історією придбання цього позашляховика. «Я обов’язково розповім її нашим бійцям. Переконаний, що вона надзвичайно мотивуватиме особовий склад у боротьбі з агресором. Передайте нашу величезну вдячність і повагу маленьким патріотам», – зазначив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*