офіційний сайт

МАЙЖЕ ТИСЯЧА ВИПУСКНИКІВ ЛЕСИНОГО ВИШУ ОТРИМАЮТЬ ДИПЛОМИ МАГІСТРІВ

В урочистостях з нагоди вручення дипломів освітнього рівня «Магістр» Волинського національного університету імені Лесі Українки взяв участь голова Волиньради Григорій Недопад.

Знаменна подія об’єднала випускників, їхніх батьків, професорсько-викладацький склад, почесних гостей та друзів університету. Сьогодні магістерські дипломи отримали 220 випускників факультетів географії, філології та журналістики історії, політології та національної безпеки. Загалом, упродовж тижня цей освітній рівень здобудуть близько тисячі студентів ВНУ.

Звертаючись до студентів з вітальним словом ректор університету Анатолій Цьось зазначив, що завершення навчання у найбільшому виші Волині, де вже понад 80 років впроваджуються найкращі традиції вітчизняної класичної науки, світовий досвід і сучасні вимоги до підготовки висококласних фахівців – це особиста перемога кожного абітурієнта, а диплом магістра – це найкраща путівка в життя.

У якості почесного гостя голова обласної ради Григорій Недопад, теж випускник Волинського національного університету, окрім дипломів також вручив кращим студентам відзнаки за вагомі наукові здобутки та активну участь у громадському житті вишу. «Сьогодні ви отримали диплом про здобуття освіти в університеті. Але ваше навчання не повинно на цьому завершуватися. Сучасний світ вимагає безперервного учіння, розвитку та самовдосконалення. Тільки за таких умов гарантований успіх, реалізація і визнання. Бажаю кожному з вас знайти себе у професії та в житті. Хай здійсняться плани, мрії та амбіції», – звернувся до випускників очільник депутатського корпусу.   

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*