офіційний сайт

МАЙНОВІ ПИТАННЯ СЕСІЇ: ГОЛОВНЕ

Під час 18-ої позачергової сесії обласної ради депутати ухвалили ряд майнових питань .

Так, Волинському краєзнавчому музею передали в постійне користування дві земельні ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування на вулиці Шопена та на вулиці Ярощука у Луцьку.

Для Бородянської територіальної громади як допомогу передали з балансу Головненської спеціальної школи «Центр освіти» та Заболоттівської спеціальної школи два автомобілі ради марки «ГАЗ», 2003 року випуску.

З державної власності у комунальну власність депутати погодили прийняти Старовижівський професійний ліцей. Як відомо, заклади професійно-технічної освіти перебувають у підпорядкуванні Міністерства освіти і науки України, проте фінансуються за кошти обласного бюджету. В той же час, органи місцевого самоврядування не мають впливу на господарську діяльність закладів. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» забезпечення професійно-технічної освіти визначено одним з основних повноважень органів місцевого самоврядування обласного рівня. На виконання цього розпорядження ліцей передають в комунальну власність.

На черзі – передача з державної у комунальну власність Нововолинського електромеханічного коледжу. Першим кроком до цього стало затвердження депутатами під час сесії техніко-економічного обґрунтування передачі з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області цілісного майнового комплексу Державного вищого навчального закладу «Нововолинський електромеханічний коледж».

Депутати також погодилися прийняти із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області в особі Волинської обласної ради станції супутникового зв’язку «Starlink» для використання за цільовим призначенням комунальним підприємством «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Волинської обласної ради, комунальним підприємством «Волинський медичний центр терапії залежностей» Волинської обласної ради, комунальним підприємством «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради, без права на відчуження у приватну власність.

Депутати своїм рішенням дали згоду на реорганізацію комунального підприємство «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації» шляхом його приєднання до комунального підприємства «Волиньпроект» Волинської обласної ради.

Як зазначила керівниця відділу майна обласної ради Олена Кузьменко, згадані структури виконують схожі функції та частково дублюють роботу одне одного. «Ми маємо на меті реорганізувати підприємства для того, щоб в умовах обмеженого бюджету області, оптимізувати видатки та створити хаб, який матиме зручне розташування для мешканців області та забезпечуватиме усі їхні запити та потреби», – наголосила вона.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*