офіційний сайт

ЛЮБОМЛЬСЬКЕ ТМО: НОВЕ ОБЛАДНАННЯ – НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Ознайомитися з розширенням можливостей з надання медичних послуг, які відкриває нещодавно встановлене сучасне устаткування, головний лікар медустанови Володимир Дибель запросив голову обласної ради Григорія Недопада та начальника ОВА Юрія Погуляйка.

Від сьогодні в Любомльському медичному територіальному об’єднанні працюватиме новітня цифрова рентгенівська система, вартістю 2,5 мільйона гривень. Її придбано коштом держави, а спеціальне приміщення для неї обладнано за рахунок місцевого бюджету. За словами Володимира Дибеля, діагностична система дозволяє робити детальні і високоточні знімки та продукувати їх на плівці, папері та цифрових носіях. Головний лікар зазначив, що вже завершується монтаж внутрішньої лікарняної комп’ютерної мережі, і рентгенівські знімки можна буде надсилати лікарям-спеціалістам за допомогою інтернету в реальному часі.

Очільник обласного управління охорони здоров’я Юрій Легкодух зауважив, що цьогоріч в Любомльському ТМО почали проводити оперативні втручання із заміни суглобів. Тому є намір ще до завершення року також за державні асигнування надати лікарні і пересувний цифровий рентгенівський апарат з операційним комплексом. Його використання значно розширить можливості оперативних втручань не лише на опорно-руховому апараті, а й в кардіохірургії, зокрема, дозволить проводити стентування та встановлення серцевих стимуляторів.

Ще одну медичну «обновку» продемонстрував Володимир Дибель – систему ультразвукової літотрипсії (для дроблення ниркових каменів) німецького виробництва. Її за майже 2 мільйони гривень придбали на умовах співфінансування з бюджетів Любомльської та Вишнівської громад. Головний лікар констатує: якщо докупити до цього устаткування додатковий комплект інструментів, то буде можливість проводити ще й сучасну діагностику сечо-статевої системи. З проханням виділити фінансування на це у сумі 535 тисяч гривень з обласного бюджету Володимир Дибель і звернувся до очільників області.

Голова Волиньради Григорій Недопад ініціативу підтримав: «Не зважаючи на військовий стан Любомльське ТМО розвивається. Тут шукають різні можливості, в тому числі і благодійні для зміцнення бази та оновлення обладнання, розширюється спектр медичних послуг, опановуються новітні методики лікування і діагностики. Таку активність варто підтримати. Тим більше, що лікарня працює у прикордонні та туристично-рекреаційній зоні нашого краю», – зауважив очільник обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*