офіційний сайт

КУРСАНТИ ВІЙСЬКОВОЇ КАФЕДРИ ЛНТУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

49 курсантів Луцького НТУ урочисто присягнули на вірність українському народові. Привітати випускників військової кафедри прийшли рідні, друзі, викладачі, військовослужбовці, правоохороноці, а також очільники області та Луцька. Участь у заході взяв голова Волиньради Григорій Недопад.

Спершу молитва – курсантів освятили та благословили священики ПЦУ. Опісля вони склали присягу на вірність народові України.

Це вже п’ятий за рахунком випуск військової кафедри ЛНТУ. Упродовж 2 років навчання курсанти опановувала три спеціальності: «Бойове застосування механізованих підрозділів, частин і з’єднань», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії» та «Психологія».

Голова обласної ради Григорій Недопад привітав випускників від себе особисто та від усіх обранців волинської громади подією та подякував за їх сміливий життєвий вибір.

“Від вашого мужнього рішення стати воїнами, як ніколи раніше залежить не лише ваша особиста доля, але й доля нашої держави. Саме українська армія має нині чи найбільшу довіру та повагу у суспільстві. Будьте вірні своєму військовому обов’язку та славі українського війська. Ви – наша міць та гордість. Ваші рідні та вся Україна молиться за вас, за наш спільний успіх та перемогу. Нехай Господь береже кожного із вас і вволить наші прагнення до миру на рідній землі”, – звернувся Григорій Недопад до курсантів.

Проректорка Луцького НТУ із науково-педагогічної роботи та партнерства Надія Ковальчук вручила подяки найбільш успішним та активним випускникам.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*