офіційний сайт

КРИЛАТИМ» ВОЇНАМ ПЕРЕДАЛИ АВТО

Бус Volkswagen T4 транспортер для потреб 204 Севастопольської бригади тактичної авіації сьогодні передали голова Волиньради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та народний депутат України Вячеслав Рубльов.

На запит авіаторів відгукнувся благодійний фонд «Доброта», коштом якого й придбано цей вкрай необхідний їм транспортний засіб. Нинішній директор фонду Андрій Микитин, розповів, що за час війни, з ініціативи засновника фонду «Доброта», відомого благодійника Перта Кравчука, для потреб ЗСУ було передано понад 70 авто. Він запевнив, що навіть після передчасної смерті їхнього фундатора, благодійна організація й надалі допомагатиме військовим.

«Тішить те, що у співпраці із благодійниками нам вдається оперативно реагувати на запити наших воїнів. Для ефективного виконання бойових завдань авіатори також потребують автомобіль пікап з відкритою вантажною платформою. І ми спільно із меценатами вже шукаємо для них необхідний транспортний засіб», – наголосив голова обласної ради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*