офіційний сайт

“КРОК ДО ПЕРЕМОГИ”: ГРИГОРІЙ ПУСТОВІТ ДОЛУЧИВСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ

Вже втретє з ініціативи благодійного фонду “Добра Справа”, громадської організації “Мистецький фронт” та обласного молодіжного центру пройшла благодійна акція «Крок до перемоги» за участі відомих співаків України та талановитої молоді Волині.

Окрім популяризації української мови й дитячої творчості захід мав на меті і збір коштів на антидронову рушницю для українських захисників.

В рамках гала-концерту відбулось і нагородження переможців всеукраїнського конкурсу дитячої пісні «Крок до перемоги 2.0. Незламні», а також обласного конкурсу авторської поезії “Українська – мова героїв”. Пісенний та поетичний конкурси були приурочені до Дня української писемності за підтримки народної депутатки України Ірини Констанкевич.

У церемонії нагородження юних талантів взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Окрім вітань на адресу переможців він також висловив вдячність організаторам благодійної акції від імені голови Волиньради Григорія Недопада та усіх обранців громади.

«Ви робите дуже важливу справу – підтримуєте обдаровану молодь, даєте їм можливість для самореалізації і творчості. Ви також не забуваєте про наших захисників, які тримають над нами небо, аби наші діти мали можливість спокійно жити та творити. Ваші добрі справи надихають й інших небайдужих людей долучатися до благодійності та проявляти милосердя і щедрість. Щира вам вдячність за це», – наголосив Григорій Пустовіт.

Особливими гостями благодійної акції стали композиторка й авторка пісень Світлана Тарабарова, відома українська співачка і телеведуча Оля Цибульська, актори серіалу «Спіймати Кайдаша» Антоніна Хижняк і Тарас Цимбалюк.

Потішили присутніх виступами вихованці спортивного клубу козацького бойового мистецтва «Герць», гурт «Ярова» та переможниця Всеукраїнського конкурсу «Співай за мрію-2» Анна Ткач.

Під час заходу також тривав благодійний ярмарок і творчі майстер-класи.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*