офіційний сайт

КОПІЙКА ГРИВНЮ БЕРЕЖЕ: ВОЛИНЬРАДА І ДЕРЖАУДИТСЛУЖБА УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ

Голова облради Григорій Недопад та керівник управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Анатолій Омельчук підписали відкриту угоду про співпрацю у сфері фінансового контролю.

Коментуючи підписання меморандуму Григорій Недопад зазначив, що фінансово-бюджетна дисципліна – це безумовна основа публічних коштів. «Сьогодні ж, у часи лихоліття, законність та ефективність використання кожної копійки бюджету, кошторисів та майна установ обласної комунальної власності – надважливо. Тому співпраця з Держаудитслужбою допоможе координувати спільні дії для контролю, збереження, законності, максимально оптимального використання бюджетних і громадських асигнувань та матеріальних ресурсів», – підкреслив мету взаємодії очільник Волиньради.

Меморандумом передбачено зусилля сторін у напрямках: удосконалення роботи комунальних підприємств задля покращення фінансових результатів їх діяльності, а також здійснення результативного ризикоорієнтованого державного фінансового контролю за збереженням та використанням фінансових і матеріальних ресурсів.

Домовлено, що обласна рада надасть пропозиції до плану роботи Управління державних фінансових аудитів, ревізій комунальних підприємств та організацій.

Своєю чергою Держаудитслужба зобов’язалася інформувати обласну раду про результати державного фінансового контролю, виявлені факти порушень законодавства та неефективного використання ресурсів громад області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*