офіційний сайт

КОНКУРСНА КОМІСІЯ НАЗВАЛА ПЕРЕМОЖЦЯ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення  кандидата на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня». Члени комісії заслухали конкурсну пропозицію єдиного кандидата, якого було допущено до участі у конкурсі на зайняття цієї посади. Це – виконувач обов’язків керівника закладу Олександр Дудар, який у цьому статусі перебуває із грудня 2019-го. Він розповів про здобутки та окреслив перспективи розвитку лікарні в умовах медичної реформи та пандемії.  

«Обласна клінічна лікарня –  це 77 структурних підрозділів, майже 800  стаціонарних ліжок, 24 тисячі пацієнтів щороку, стільки ж проведених оперативних втручань та понад півтори тисячі персоналу. Бюджет лікарні у 2021 році склав більше 400 мільйони гривень. У 2021 році ми законтрактували з Національною службою здоров’я України 19 пакетів послуг, що дозволило закладу отримати понад 290 мільйонів гривень фінансування», – зазначив він.

Олександр Дудар також розповів, що за ці два роки вдалося суттєво поліпшити   матеріально-технічну базу клініки. В рамках проєкту «Велике будівництво» розбудовано сучасне відділення екстреної медичної допомоги та закуплене високоточне обладнання.  «У 2021 році ми закінчили реконструкцію неврологічного відділення на 30 ліжок, у якому облаштували інсультний блок. Створене також нове сучасне відділення гемодіалізу. Засновано  центр міжнародних клінічних досліджень», – розповів він.

 Олександр Дудар зазначив, що для закладу складним викликом стала пандемія, однак колективу вдалось корпус лікарні, що у селі Тарасове, зробити одним із найкращих інфекційних госпіталів в Україні, де надають допомогу хворим із ковідом.  «Там було розгорнуто 200 ліжок, які стовідсотково оснащені кисневими точками. Забезпечили реанімацію сучасною дихальною апаратурою. Встановили унікальну для такого типу закладів кисневу станцію на 23 тони рідкого кисню. Також з нуля створили власну ПЛР-лабораторію де виконуються аналізи, вноситься інформація в «Дію», все захищене QR-кодами», – стверджує він.

Першочерговим завданням на найближчі роки Олександр Дудар вважає реалізацію ще одного масштабного проєкту: тотальну реконструкцію обласної клінічної лікарні в рамках «Великого будівництва». Документація уже пройшла усі щаблі затвердження. «Для лікарні – це виконання п’яти черг робіт. Перші чотири – ремонт і реконструкція усіх корпусів хірургічного, терапевтичного, операційно-реанімаційного. Створення корпусу спортивної медицини готелю для пацієнтів та їхніх родичів і, можливо, молодих спеціаліалістів. А оскільки до нашої лікарні було приєднано онкоцентр, відтак у цей проєкт нам вдалось включити добудову нового восьмиповерхового корпусу лише під онкологію, а ще закупівлю сучасного обладнання на загальну суму 500 млн грн для потреб онкохворих», – зауважив він.

Члени конкурсної комісії поставили претенденту чимало запитань.  Втім,  переважна більшість членів комісії виключно схвально оцінили його роботу на посаді у статусі виконувача обов’язків. Відзначалися менеджерські здібності та господарський підхід, вміння гуртувати і мотивувати колектив та досягати високих показників в умовах медичної реформи та пандемії COVID-19.  

«Відчувається, що кандидат на посаду директора детально і водночас всеосяжно володіє ситуацією. Він компетентно та відповідально вирішує поставлені завдання і чітко бачить перспективи закладу», – резюмував голова конкурсної комісії, заступник голови облради Григорій Пустовіт. 

Відтак, за результатами голосування члени конкурсної комісії одноголосно визначили Олександра Дударя переможцем конкурсу та рекомендували внести подання голові обласної ради про його призначення на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня».  Остаточне ж рішення – за сесією обласної ради після схвалення кандидатури профільною депутатською комісією.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*