офіційний сайт

КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ І БЛАГОДІЙНИКИ ПРИВІТАЛИ ВОЇНІВ ЗЕНІТНО-РАКЕТНОГО ПОЛКУ

Голова Волиньради Григорій Недопад, очільник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та керівник благодійного фонду «Добра справа» Юрій Слива до Дня захисника України передали подарунки для одного із зенітно-ракетних підрозділів.

Документи та ключі до повнопривідного позашляховика Land Rover вручили виконувачу обов’язки командира полку Владиславу Черевку. Він подякував за підтримку і запевнив, що захисники високо цінують допомогу тилу. «Кращого подарунка до професійного свята, як щира турбота про тих, хто на фронті, годі й чекати», – зазначив військовий.

«Маємо за честь прислужитися нашим оборонцям. Ми беззастережно упевнені в наших Збройних силах, захоплюємося майстерністю та вправністю зенітно-ракетних військ. Ми віримо в нашу перемогу та щодня робимо і свій невеликий внесок для наближення цієї мети. Бережіть себе», – звернувся до захисників Григорій Недопад.

Благодійний фонд «Добра справа» подбав, щоб завантажити автомобіль «під зав’язку» й іншими вкрай потрібними речами. Це – тактичні рюкзаки, індивідуальні аптечки, спальні мішки, зимове взуття, а також гігієнічні комплекти. «У міру своїх сил ми працюємо і будемо невпинно це робити заради підтримки наших захисників», – запевнив очільник фонду Юрій Слива.

Голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко своєю чергою подякував керівникові фонду за доброчесне партнерство, відзначивши «Добру справу» як одну з найактивніших благодійних організацій області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*