офіційний сайт

КАЗКОВЕ ДИВО ДЛЯ ДІТЕЙ НЕБЕСНОГО ЛЕГІОНУ

У Центрі позашкільної освіти відбувся новорічний ранок для 70-ти діток загиблих захисників України. Малечу також привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Директорка Центру Оксана Філіпчук каже: співорганізатором святкового дійства став волонтер Руслан Теліпський, який багато років опікується дітьми загиблих воїнів. «Ми з колективом підготували для діток різноманітні майстер-класи – із розпису імбирного печива, паперопластики, виготовлення іграшок із фетру. У біологічний лабораторії малюки змогли познайомитися з «живим» світом, який можна розгледіти у мікроскоп», – розповіла Оксана Філіпчук.

Під час дійства діти розважалися разом із казковими героями, співали пісень і танцювали. Григорій Пустовіт подякував організаторам дійства від імені голови обласної ради та депутатського корпусу. «Це неймовірне свято подарувало багато радості не тільки діткам Небесного легіону, але й кожному з нас. Колектив центру влаштував справжнє казкове дійство, а завдяки Руслану Теліпському до цього свята доєдналися малюки з усіх куточків Волині, – зазначив Григорій Пустовіт. – Я переконаний, що Святий Миколай чує наші бажання і молитви та в новому році подарує усім нам таку бажану перемогу».

Після свята діти відвідали виставку експонатів, пов’язаних із збройною агресією росії проти України, та льодову арену «Снігова королева».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*