офіційний сайт

КАРІТАС-СПЕС ВЗЯЛА ОПІКУ НАД ЗАТУРЦІВСЬКОЮ СПЕЦШКОЛОЮ

Голова обласної ради Григорій Недопад та народний депутат Вячеслав Рубльов зустрілися з командою благодійної організації Карітас-Спес Луцьк парафії святих Петра і Павла, аби особисто засвідчити вдячність за надану допомогу для потреб дітей із вразливим здоров’ям.

До Затурцівського центру освіти засновник благодійно-волонтерської організації отець Павло Хом’як прибув із черговим гуманітарним вантажем. У взаємодії з обласною радою благодійниками заздалегідь був з’ясований перелік першочергових потреб інтернатної установи. Серед найактуальнішого – заміна зношеного обладнання для харчоблоку та пральні. І от сьогодні Карітас-Спес вже доставила дві промислових електричних плити, духову шафу, три холодильники, а також пральну машину та сушарку великої завантажуваності. Раніше стараннями донаторів організації тут обладнали тренажерну та ігрові кімнати, окрім того придбали засоби гігієни та побутову хімію на 50 тисяч гривень.

У Затурцівській спецшколі – 150 вихованців віком від 5 до 16 років. Це діти із синдромом Дауна, аутичними розладами та інтелектуальними порушеннями різного ступеня важкості. Із початком великої війни дітей довелося повернути у родини, а 12-ох сиріт евакуювали до Польщі. Проте, за словами директорки Лариси Лопухович, з 1 вересня інтернат планує відновити навчання. Для цього тут за усіма правилами зараз облаштовують укриття.

Очільник команди Карітас-Спес панотець Павло одразу ж зобов’язався долучитися до облаштування бомбосховища, зокрема, планує доставити сюди півтори сотні стільців, ковдри, а ще річний запас вітамінів для дітей.

«Я безмірно вдячний особисто отцеві Павлу, усій команді волонтерів та благодійників за надзвичайно відчутну допомогу цій особливій навчальній установі та її вихованцям. Для нас – це неоціненна підтримка в часи випробувань, особливо, коли йдеться про дітей із вразливим здоров’ям», – зазначив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*