офіційний сайт

І ДОРОСЛІ, І МАЛІ – ЯК ПРАЦЮЄ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Голова обласної ради Григорій Недопад відвідав один з освітніх закладів Камінь-Каширської громади, який від початку війни працює як гуманітарний осередок.

Сюди очільник Волиньради привіз майже дві тонни гуманітарної допомоги. «Це – переважно найзатребуваніші речі: дитячі одяг, харчування і підгузки, медикаменти, засоби гігієни, постіль, продукти. Знаю, ви опікуєтеся переселенцями не лише своєї громади, а й з інших. В Камінь-Каширському районі їх – понад 5,5 тисяч, тому цей вантаж точно зайвим не буде», – зазначив Григорій Недопад.

Директорка навчального закладу Тетяна Митчик підтвердила, що їхній гуманітарний штаб уже задовольнив більше 4 тисяч запитів внутрішньо переміщених осіб. Найбільша потреба і справді у товарах для дітей, медичних препаратах, гігієнічних засобах.

Вона також розповіла, що упродовж трьох місяців педагогічний, учнівський та батьківський колективи спільно роблять свій внесок у перемогу. Окрім збору і розподілу гуманітарної допомоги та опіки над вимушеними переселенцями, тут щодня також готують обіди для сотні вартових блокпостів та тероборонівців, продукти привозять місцеві мешканці. В одному з класів вчителі облаштували швейний цех і виготовляють наколінники, які волонтери доправляють на передову. Старші учні вже сплели не один кілометр маскувальних сіток, а малеча підтримує оборонців листами та малюнками.

Григорій Недопад подякував педколективу за працю і запевнив, що у цій боротьбі допомога кожного цінна і важлива.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*