офіційний сайт

ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ «АНГАР»: ВОЛОНТЕРСТВО ЯК ТВОРЧІСТЬ

Продовжуючи добру традицію співпраці обласної ради із волонтерами, Григорій Недопад сьогодні ознайомився із роботою волонтерського центру допомоги ЗСУ «АНГАР».

Центр з перших днів війни надає всебічну допомогу військовим підрозділам Збройних Сил України, бійцям територіальної оборони, а також цивільним, які постраждали в наслідок бойових дій.

Волонтерський штаб «АНГАР» спільним зусиллям створили обласний благодійний фонд «Співдружність-Волинь» (директор Ольга Валянік), творче об’єднання «Гармидер» (очолює Руслана Порицька) та мистецьке об‘єднання «Стендаль» (керівник Елла Яцута).

Одна із засновниць волонтерського центру Ольга Валянік ознайомила очільника Волиньради з головними напрямками діяльності та роботою логістичного хабу.

Григорій Недопад прибув у центр не з порожніми руками. Для потреб бійців він передав військову амуніцію, сучасні біноклі, бензопили, генератор, намети та спальні мішки.

Голова облради також узгодив з волонтерами «АНГАРУ» умови взаємодії, також визначили першочергові потреби, над якими спільно працюватимуть.

«Ми чекаємо від вас нових запитів щодо закупівлі необхідного спорядження чи амуніції для воїнів. Ви тримаєте з ними безпосередній зв’язок. Ми ж сприятимемо у пошуку та закупівлі найнеобхіднішого заради якнайшвидшої перемоги», – підсумував Гигорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*