офіційний сайт

ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ТРИВАЄ: НІМЕЧЧИНА НАДІСЛАЛА 20 ТОНН МЕДИКАМЕНТІВ

Голова Волиньради Григорій Недопад та його уповноважена особа з питань гуманітарної допомоги Олександр Кулаков зустріли медичний гуманітарний вантаж із Німеччини.

Понад 20 тонн медикаментів на загальну суму більше 120 тисяч євро було зібрано за сприяння потужної німецької корпорації Stiftung Mainzer Herz.

За словами Григорія Недопада, ці лікарські засоби будуть доправлені трьом десяткам шпиталів у шість регіонів.

«Це одна з першочергових потреб сьогодні. Війна триває, поранених багато, тому якісне надання медичної допомоги на передовій та у військових госпіталях – надзвичайно важливо. Зараз ми працюємо над організацією логістики цього вантажу по Україні», – зауважив він.

«Спільно з обласною радою впродовж тривалого часу ми визначали потребу: збирали заявки по шпиталях різних регіонів України, комунікували безпосередньо із головними лікарями. Завдяки нашим волонтерам, які постійно перебувають у Німеччнині, ми вели перемовини з німецькою стороною. За підтримки обласної ради також було вирішено чимало організаційних питань, зокрема, й безперешкодний перетин кордону, адже ліки потребують особливого температурного режиму зберігання», – додав Олександр Кулаков.

Він також розповів, що цей медичний вантаж збирався по усій території Німеччини і остаточно формувався у Франкфурті. Далі – один із логістичних хабів у польському Хелмі, а вже звідти, за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та фонду «Добра справа», гуманітарну допомогу доставили до Луцька.

«Я щиро вдячний нашим партнерам за посильну допомогу, адже це не перший вантаж, що був доправлений на Волинь з Німеччини. Наступного тижня ми також очікуємо на гуманітарні вантажі з інших країн Європи», – зауважив голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*