офіційний сайт

ГРИГОРІЙ ПУСТОВІТ ВІДВІДАВ ВОЛИНСЬКИХ ТЕРОБОРОНІВЦІВ

На запрошення командування 100-ої окремої бригади територіальної оборони заступник голови обласної ради взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України.

Від імені голови Волиньради та депутатського корпусу Григорій Пустовіт привітав військовослужбовців з професійним святом та вручив відзнаки обласної ради найкращим з них.

«Віримо в ЗСУ! Сьогодні – це найпоширеніше твердження в Україні та й за її межами. Український народ безмежно довіряє своїм захисникам, їхній професійності, хоробрості, самовідданості. Світ подивований стійкістю і винахідливістю наших воїнів. Я переконаний, що продемонстровані ЗСУ у цій війні зразки стратегії і тактики увійдуть до нової міжнародної військової доктрини. Шановні офіцери і солдати, хай оберігає вас Господь! Бажаю витримки, мужності, сили, звитяги, сміливості, високої бойової майстерності та військової вдачі. І якнайшвидшої перемоги нам усім!», – висловив побажання заступник голови обласної ради.

На знак вдячності обласній раді за допомогу та підтримку командир бригади Руслан Ткачук передав Григорію Пустовіту відзнаку командування.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*