офіційний сайт

ГРИГОРІЙ ПУСТОВІТ: «ЦЕЙ КОНКУРС – ПРО ЛЮБОВ». ФОТОРЕПОРТАЖ

12-ий рік поспіль Волинський обласний еколого-натуралістичний центр організовує унікальний та єдиний на теренах України відео-конкурс «Барвистий світ домашніх улюбленців», мета якого – виховання гуманного ставлення до тварин.
Цьогоріч понад 100 учасників із 35 громад Волині надіслали на конкурс свої відео-роботи. З року в рік такі змагання модернізовуються та змінюють формат, але незмінними залишаються неймовірні, щемливі, веселі та повчальні історії про домашніх улюбленців, якими діляться діти. Авторів кращих із них відзначили дипломами та подарунками.
Урочисте вручення нагород відбулось сьогодні за участі заступника голови обласної ради Григорія Пустовіта. У своєму вітальному слові він висловив вдячність керівництву закладу за ідею та організацію такого конкурсу, що вкрай важливо в умовах сьогодення, адже спонукає дітей до вияву добра, милосердя, піклування та любові.
«Сьогодні, в умовах війни, коли в нашій країні «рускій мір» сіє зло, смерть, руйнування та жорстокість, ми, українці, проявляємо найвище почуття – любов. Це те, що робить нас людьми. Ми рано чи пізно переможемо у цій війні, але дуже важливо, щоб серця наших діточок не зачерствіли, щоб негаразди не зробили їх кам’яними, неуважними до інших», – підкреслив він.
Цього дня для переможців конкурсу, окрім урочистостей, також влаштували святкову програму. Для дітей працював Еко- простір із майстер- класами, науковими платформами, аквагримом, виставкою тварин, патріотичним флешмобом та фотозоною “З Україною в серці “. Усіх присутніх почастували чаєм з трав, вирощених на навчально-дослідних ділянках, та солодощами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*