офіційний сайт

ГРИГОРІЙ ПУСТОВІТ БЕРЕ УЧАСТЬ У ФОРУМІ ХРИСТИЯН-УПРАВЛІНЦІВ

У столиці відбувся 4-ий щорічний Форум християн-управлінців України, присвячений обміну досвідом та налагодженню співпраці між депутатами різних рівнів для побудови ефективної роботи на місцях.

Учасниками форуму стали близько 500 делегатів з усіх регіонів України: діючі депутати Верховної Ради України та урядовці, депутати-християни місцевих рад та управлінці, керівники міжфракційних об’єднань, очільники конфесій Всеукраїнської Ради Церков, експерти та громадські діячі.

У складі волинської делегації у роботі об’єднавчого заходу взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він, зокрема, зазначив, що попри відділення церкви і держави в Україні, чимало активних християн стали депутатами рад різних рівнів. А на світовій арені найуспішнішими державами є країни з консервативною та прохристиянською основою.

Під час форуму йшлося про необхідність консолідації консервативних та прохристиянських сили, аби відстоювати ключові цінності та просувати важливі для суспільства ініціативи.

Під час дискусійних панелей учасники форуму обговорили роль управлінців-християн в трансформації української політики, їхню роботу у кризових умовах, функціонування міжфракційних християнських об’єднань, а також якісне проведення духовних ранків та молитовних сніданків.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*