офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВІДЗНАЧИВ НАЦГВАРДІЙЦВ З НАГОДИ НАЙБІЛЬШОГО ДЕРЖАВНОГО СВЯТА

Волинські нацгвардійці відзначили День Державного Прапора та 31-у річницю Незалежності України.

Участь в урочистостях також взяв і голова обласної ради Григорій Недопад.

Очільник Волиньради від себе особисто та від усіх обранців волинської громади привітав керівництво та особовий склад із прийдешніми державними святами та подякував бійцям за сумлінне виконання службових обов’язків.

«Щорічно ми з особливими емоціями відзначаємо величні державні свята – День прапора та День незалежності. Але сьогодні 180-й день війни росії проти України, а відтак ми й надалі виборюємо свою незалежність. Багато ваших побратимів сьогодні на передовій, чимало Героїв уже віддали свої життя за волю та незалежність країни. Але сьогодні, у переддень свят, хочеться побажати нам усім непохитності та мужності, твердої віри в мирне майбуття і обов’язково – перемоги», – підкреслив він.

Григорій Недопад також відзначив подяками нацгвардійців: лейтенанта Василя Бичка, головних сержантів Юрія Гончарука і Вадима Андрійчука, а також старшого солдата Андрія Олійника.

«Ми, як і всі військовослужбовці України готові до захисту державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Чимало наших побратимів уже зі зброєю в руках стоять на сторожі нашої незалежності на передовій. Я впевнений у кожному із вас, ви сильні, хоробрі та мужні, а головне – патріоти своєї Батьківщини», -наголосив командир військової частини, полковник Василь Гуртовський у своєму зверненні до присутніх.

Він також нагородив грамотами кращих військовослужбовців.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*