офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «УСІ КОМУНАЛЬНІ МЕДЗАКЛАДИ МАТИМУТЬ ПІДТРИМКУ»

Голова обласної ради Григорій Недопад учергове передав продукти харчування тривалого зберігання для пацієнтів обласної психіатричної лікарні.

Цю гуманітарну допомогу залучено завдяки американському благодійному фонду «Врятуймо українських дітей». Півтонний вантаж з Варшави доправили волинські волонтери, з якими постійно співпрацює обласна рада. Частину гумдопомоги благодійники адресно спрямували для Волинської обласної психлікарні, решту – доправлять на Київщину.

Серед вантажу – м’ясні та овочеві консерви, крупи і макаронні вироби, сухі сніданки, чаї та фруктові напої, а також солодощі, оскільки серед пацієнтів психіатричної установи – тридцятеро дітей.

За словами медичної директорки лікарні Людмили Юрко, продукти – це найактуальніша зараз потреба. Медзаклад відчутно переповнений. Сьогодні тут проходять лікування більш як півтисячі пацієнтів, серед яких чимало евакуйованих з територій активних обстрілів і зони бойових дій, в тому числі і діти.

«Через перевантаження кошторис установи дозволяє виділити на харчування одного пацієнта не більше 10,5 гривень на день. Тому гуманітарне продовольство надзвичайно допомагає. Окрім того, наші кухарі вдаються до неймовірної кулінарної вигадливості, щоб урізноманітнити меню пацієнтів. Так, до прикладу, нашим хворим дуже полюбилася випічка з плодів лікарняного саду. Вона з найпростіших продуктів, але на смак – ніби з трендової кондитерської», – стверджує головна лікарка.

Григорій Недопад запевнив, що обласна рада постійно підтримуватиме потреби обласних медичних установ. Днями психлікарня отримає черговий продуктовий вантаж. Окрім того, на його прохання сільгосппідприємство «Чебені» забезпечить медустанову м’ясом.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*