офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД У СКЛАДІ ПАРЛАМЕНТСЬКО-УРЯДОВОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ БЕРЕ УЧАСТЬ У ФОРУМІ РАДИ ЄВРОПИ.

У французькому Страсбурзі упродовж двох днів триватиме багатосторонній діалог високого рівня «Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у повоєнний період».

Рада Європи підтримала ініціативу України обговорити стратегію реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, публічної служби та виборчого законодавства з огляду на виклики, що постали у зв’язку із широкомасштабною війною росії проти України.

До складу української делегації увійшли керівництво Верховної ради, парламентарі – члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, інші народні депутати України, представники Міністерства розвитку громад та територій, Центральної виборчої комісії, окремі очільники органів місцевого самоврядування.

Від Ради Європи діалог вестиметься представниками Генерального Директорату РЄ з питань демократії та людської гідності, Венеційської комісії, ПАРЄ та Конгресу місцевих і регіональних влад.

Дискусії передбачені за трьома основними напрямками: підсилення ефективності місцевого самоврядування з урахуванням воєнних викликів та у процесі відновлення України та набуття нею статусу кандидата на вступ до ЄС; організація та проведення виборів і забезпечення виборчих прав громадян у повоєнний період; оптимізація адміністративно-територіального устрою.

Підсумком діалогу має стати підписання Заключного документу, що міститиме висновки про домовленості учасників стосовно подальших дій в рамках спільної ініціативи «Добре демократичне врядування в Україні: рух вперед у повоєнний період».

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив упевненість, що досягнуті домовленості стануть поштовхом до запуску нового етапу реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні, а також сприятимуть удосконаленню нормативно-правової бази щодо багаторівневого врядування та виборів у відповідності до європейських стандартів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*