офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «СПОРТ – ЦЕ ЗДОРОВ’Я, А РУХ – ТО ЖИТТЯ»

Патріотичним забігом у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відзначили міжнародний день студентського спорту. Як очільник регіонального відділення Національного олімпійського комітету акцію підтримав і голова Волиньради Григорій Недопад.

Взяти участь у легкоатлетичному марафоні виявили бажання понад півтори сотні студентів, та викладачів вишу. Під час урочистого шикування присутні виконали гімн України та вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв.

Ректор ВНУ Анатолій Цьось зазначив, що університет займає активну громадську позицію: викладачі і студенти захищають країну зі зброєю в руках, займаються волонтерством, виготовляють особливі матеріали за запитом військових і при цьому навчаються та ведуть рухливий і здоровий спосіб життя.

«Чимало випускників і студентів університету сьогодні піднімають прапор України на спортивних світових аренах, – зауважив у вітальному слові голова обласної ради Григорій Недопад. – Навіть якщо ви не пов’язуєте своє майбутнє з професійним спортом, він повинен займати у вашому житті не останнє місце. Бо спорт – це здоров’я, а рух – це життя!», – констатував він.

Після короткої руханки-розминки учасники здолали по 2 кілометри в легкоатлетичній естафеті та скандинавській ходьбі. Переможців не оголошували, натомість кожен продемонстрував солідарність у виборі активного, спортивного, здорового життя.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*