офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ПЕРЕДАВ ШКІЛЬНУ ФОРМУ ДЛЯ ДІТЕЙ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Гуманітарну допомогу для малих школяриків очільник Волиньради передав до Центру взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Начальник управління Ліна Галан розповіла, що центр надає допомогу вимушеним біженцям буквально з перших днів повномасштабної війни. «Перша сім’я приїхала до нас з Херсонської області, вони прибули в домашніх капцях. Було розуміння, що нам потрібно розширювати можливості для допомоги людям. Ми дуже вдячні обласній раді за те, що нам дозволили розмістити цей центр в РАЦСі. До роботи ми залучили психологів, волонтерів та налагодили співпрацю з міжнародними організаціями», – розповідає Ліна Галан

Найбільше людей центр приймав у березні та квітні – по півтори тисячі щодня. Зараз за допомогою щоденно звертаються 150-200 людей. Загалом тут надали підтримку без малого 20 тисячам людей.

«Шкільна форма – це дуже актуальне для нас зараз. Багато діток-переселенців пішли до місцевих шкіл. Тому родинам це буде суттєва підтримка.», – каже Ліна Галан.

«Ми співпрацюємо з різноманітними організаціями та волонтерами, аби сім’ї, які знайшли в Луцьку прихисток, були забезпечені усім необхідними. Зокрема. Шкільною. Формою ми завдячуємо родині Балановичів. Анатолій і Тетяна від початку вторгнення підприємницьку діяльність змінили на волонтерську та благодійну. Все, що залежить від нас, все, що ми зможемо залучити, ми будемо передавати, щоб проживання на Волині тих, хто змушений був покинути рідну домівку, було комфортним. Наша згуртованість і взаємопідтримка – для нашої спільної Перемоги», – наголосив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*