офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «НАША ОЩАДЛИВІСТЬ – ЦЕ ЕНЕРГОБЕЗПЕКА КРАЇНИ»

Шановні волиняни! Нашу державу агресор випробовує новим видом терору – енергетичним колапсом, намагаючись не лише завдати руйнацій критичній інфраструктурі, але й посіяти поміж нас страх, паніку, зневіру і розбрат.

Наша мета – не піддатися цим підступним намірам. А це означає виявити відповідальність в максимально ощадному використанні енергоресурсів, навіть якщо на Волині поки нічого не вибухало. Це означає бути єдиними у прагненні допомогти у відновленні національної енергосистеми.

У порівнянні з титанічними зусиллями рятувальників, енергетиків, інших аварійних служб від нас вимагається небагато: вимкнути зайву лампочку, зігріти воду не в електрочайнику, відкласти прання на ніч. Вмикаючи електрообігрівач, згадайте про наших воїнів в холодних окопах та на нічних вартах. Наша ощадливість сьогодні не що інше, як запорука національної безпеки.

Переконаний, що волиняни проявлять у цій ситуації притаманні їм патріотизм, раціональність, єдність, адже як громадянське суспільство ми всі відповідальні один за одного. І усі разом діємо, працюємо, воюємо в ім’я перемоги і можливості жити вільно.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*