офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «НАМ ВАЖЛИВО БУТИ РАЗОМ» ФОТОРЕПОРТАЖ

Тривають спільні зустрічі голови обласної ради та керівника громадської організації Православної Церкви України «Елеос-Волинь» отця Петра Стеблини з вимушеними переселенцями.

Сьогодні підтримати людей і словом, і найнеобхіднішими у побуті речами приїхали в один з освітніх закладів Володимира. В гуртожитку вже важко упізнати студентське житло: дбайливо змайстровані дитячі гойдалки, на вітрі тріпочуть шеренги свіжовипраної білизни, з відкритих вікон ширяться пахощі домашніх страв. Тут мешкають чотири десятки родин з малими дітьми, літніми батьками та хатніми улюбленцями, загалом 130 душ. Географія місць, звідки вони прибули, співпадає із картами ведення бойових дій.

Григорій Недопад найперше цікавиться умовами. Люди не нарікають, дякують. Заступник директора закладу Андрій Люта запевняє – зробили все, аби полегшити побут і пристосувати студентське житло під сімейне: облаштували душові, пральню, дитячу кімнату, обладнали дві просторі кухні. Підтримують волонтери, держава, муніципалітет і місцевий бізнес. Дітей прилаштовують у садки та школи, батькам допомагають із пошуками роботи.

«Нам дуже важливо бути разом. Сьогодні – і до перемоги. Ми приїхали підтримати вас і запевнити, що ви не полишені сам на сам. Віримо, що невдовзі ви зможете повернутися до рідних місць. Якщо ж повертатися нікуди, допоможемо вкорінитися на Волині», – запевнив присутніх Григорій Недопад.

«Бути християнином – означає носити тяготи один одного, плакати з тими, хто плаче, і радіти з тими, хто тішиться. Сьогодні ми тут, щоб укріпити один одного в надії, що все у нас буде добре», – зазначив отець Петро, місія якого, окрім священництва, іще й в соціальному служінні суспільству та країні.

Від громадської організації ПЦУ «Елеос-Волинь» кожна родина вимушених переселенців отримала пакунки з продуктами, засобами гігієни та харчуванням і товарами для дітей.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*