офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД НАГОРОДИВ СПОРТСМЕНІВ-ПРИЗЕРІВ ВСЕСВІТНІХ ІГОР

З перемогами на Волинь повернулися спортсмени, які представляли наш край та Україну на Всесвітніх іграх у Бірмінгемі, Алабама, США.

У складі української збірної – четверо волинян: Богдан Мочульський став переможцем Всесвітніх ігор з джиу-джитсу, Вікторія Куніцка, Дарина Пом’яновська та Олександра Мальчук вибороли бронзові нагороди зі спортивної акробатики у групових вправах. Роботу спортсменів та їх тренерів відзначив голова обласної ради Григорій Недопад та заступники голови Волинської ОВА Сергій Мовенко та Юрій Гупало.

Цьогоріч українська збірна у Всесвітніх іграх показала свій найкращий результат за всю історію виступів на цих змаганнях, завоювавши 45 медалей: 16 – золотих, 12 – срібних, 17 – бронзових.

«Своїми здобутками наші спортсмени неабияк підтримують кожного з нас і наших військових. Особливо пишаємося тим, що переможців готує наша обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Ми будемо й далі підтримувати спорт, наших спортсменів, їхніх наставників та наші заклади аби молодь показувала ще кращі результати і розвивала свої таланти», – зазначив Григорій Недопад.

Він вручив почесні грамоти обласної ради спортсмену Богдану Мочульському, а також тренерам Олені Кришпінович та Вероніці Пащук.

«Коли звучить Гімн України – це найбільш емоційний момент на змаганнях. Коли весь стадіон слухає Гімн України та аплодує стоячи – це дорого вартує, і ми для цього працюємо», – зазначив Богдан Мочульскький.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*