офіційний сайт

ГРОШОВІ ВИНАГОРОДИ СПОРТСМЕНАМ: СУМІСТИТИ МОЖЛИВОСТІ З ПОТРЕБАМИ

Постійна комісія з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму проаналізувала стан виконання у 2021 році обласної цільової програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2023 роки.

Т. в. о. начальника управління у справах молоді та спорту ОВА Тетяна Грицук поінформувала депутатів, що на реалізацію Програми минулоріч з обласного бюджету було використано понад 49 млн гривень.

Зокрема, було виплачено понад 2,5 мільйона гривень стипендій та винагород учасникам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, молодим та перспективним спортсменам і їх тренерам, видатним діячам і ветеранам фізичної культури та спорту, а також кращим спортсменам та тренерам області з видів спорту осіб з інвалідністю.

Тетяна Грицук нагадала, що цьогоріч одноразову грошову винагороду належить виплатити учасникам національної збірної з Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор. На ці цілі в обласному бюджеті необхідно віднайти понад 5 млн гривень.

Член профільної комісії Андрій Мельник запропонував зменшити розмір одноразових грошових винагород на 15%, аргументуючи вимушеним скороченням бюджетних видатків установ галузі спорту.

Натомість, голова профільної комісії Віктор Галан-Влащук вважає справедливим залишити виплату одноразових грошових винагород у повному обсязі. В результаті дискусії більшістю голосів члени профільної комісії рекомендували ОВА забезпечити виплату одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам області за досягнуті результати у 2021 році у розмірі 85% від граничного розміру.

Комісія також розглянула та підтримала клопотання Спілки воїнів АТО Волині про заохочення учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, захисників України, спортсменів області, які входять до складу Національної збірної України для участі у Всесвітніх Іграх Нескорених «Invictus Games» та Всесвітніх Іграх Воїнів «Warrior Games».

Так, комісією ініційовано внесення відповідних змін до Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам області з олімпійських, неолімпійських та видів спорту осіб з інвалідністю. Депутати зійшлись на думці, що розмір такої винагороди має становити 35 тисяч гривень.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*