офіційний сайт

ГРОМАДИ НАВЧАТИМУТЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАРАДИ СПРОМОЖНОСТІ

Для лідерів територіальних громад Волині Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад проводить навчання та консультації у рамках «Регіонального тижня».

Присутніх на форумі від імені голови обласної ради привітав його перший заступник Юрій Поліщук: «В Україні є кілька асоціацій, які відстоюють інтереси місцевого самоврядування, і кожна з них важлива. Цінність членства у них не лише у консолідованому лобіюванні важливих для громад питань на центральних рівнях влади, але й у можливості отримати практичні знання, перейняти досвід, зрештою, спільно напрацювати ефективну модель нової регіональної політики, яка прислужиться і добробуту громад, і розвиткові держави», – зазначив він.

Членами Всеукраїнської Асоціації ОТГ є 17 з 54 волинських тергромад. Презентуючи діяльність Асоціації решті лідерів, заступник її виконавчого директора Тарас Дубрівський зазначив, що особливістю діяльності саме Асоціації ОТГ є великий масив практичної допомоги громадам. З цією метою створено 17 консультативно-навчальних платформ, які охоплюють практично усі сфери діяльності: від законодавства та самоврядного менеджменту – до безпеки у громадах.

Упродовж «Регіонального тижня» тергромади області зможуть отримати консультації експертів, перейняти кращі практики, обмінятися досвідом, а також пройти курс навчання на шести таких платформах. Йтиметься, зокрема, про економіку та інвестиції, місцеві бюджети та фінанси, законодавство для територіальних громад, формування безпечного середовища на територіях, створення якісного освітнього простору, навчання для керуючих справами та голів.

Окрім того, під час форуму йшлося і про налагодження та розвиток партнерства між різними гілками влади в регіоні та її секторальними підрозділами. Це – інструмент для досягнення консенсусу між потребами громад, регіональними пріоритетами та стратегією розвитку держави. З цією метою підготовлено та невдовзі буде підписано тристоронній меморандум про співпрацю та взаємодію з метою пошуку узгоджених і оптимальних рішень між Волинським регіональним (обласним) відділенням асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад», Волиньрадою та обласною державною адміністрацією.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*