офіційний сайт

ГОРДІСТЬ ВОЛИНІ: ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВІДЗНАЧИВ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ

Сьогодні на Волині підсумували спортивний рік і відзначали спортсменів, тренерів, спортивні школи, організації та громади, які брали активну участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях у 2021 році.

Привітати спортивну спільноту з результативними здобутками прибули голова Волиньради, очільник Національного олімпійського комітету України в області Григорій Недопад, депутати обласної ради, а також заступник голови ОВА Юрій Гупало.

«2021 рік був активно-спортивний. Наші спортсмени неабияк тішили нас своїми результатами. Але 24 лютого перевернуло все. Ми бачили, як окупанти руйнують наші спортивні об’єкти, ми знаємо, скільки загинуло спортсменів під час бойових дій, це болить у наших серцях. Але попри війну, нам є ким і чим пишатися, бо наші спортсмени гідно тримають спортивний фронт, – зазначив Григорій Недопад. – Я переконаний, що ваші спортивні досягнення мотивують наших воїнів. Я вірю, що підсумки спортивного 2022 року ми будемо підбивати в мирній країні».

Голова обласної ради відзначив кращих спортсменів та тренерів. Зокрема, у номінації «П’ятірка кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту» за підсумками 2021 року нагороджені: Богдан Мочульський– джиу-джитсу, Заслужений майстер спорту України, чемпіон світу; Анастасія Коновальчук– французький бокс, майстер спорту України, срібна призерка чемпіонату світу; Вадим Ковальський– панкратіон, чемпіон світу серед юніорів; Роман Вдовиченко– французький бокс Сават, бронзовий призер чемпіонату світу та Оксана Мотрунчик– пауерліфтинг (жим лежачи), срібна призерка чемпіонату світу (22-31.10.2021, м. Вільнюс (Литва).

У номінації «Трійка кращих тренерів з неолімпійських видів спорту за підсумками 2021 року відзначені: Олена Кришпінович – Заслужений тренер України, тренер-викладач зі спортивної акробатики обласної дитячо-юнацької спортивної школи; Ігор Юхименко – Заслужений тренер України, тренер-викладач з джиу-джитсу; Михайло Савчук– тренер-викладач з греплінгу та панкратіону.

Подяками Волинської обласної ради за успішний виступ на міжнародних змаганнях у 2022 році також відзначені: Павло Борсук– чемпіон Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное; Оксана Мотрунчик– чемпіонка Європи з жиму лежачи (пауерліфтинг); Оксана Ведмідь– чемпіонка Європи з жиму лежачи (пауерліфтинг); Олег Хом’як– тренер-викладач з пауерліфтингу; Андрій Шевчук– президент громадських організацій «Волинська федерація каное» та «Волинська федерація з веслування на човнах «Дракон».

До вітань спортивного товариства долучився голова постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук. Він наголосив, що волинські спортсмени готуються до змагань у різних умовах – і під час карантинних обмежень, і під час війни. «Я переконаний, що ми переможемо на усіх фронтах, бо наш дух незламний», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*