офіційний сайт

ДЯТИЧЕ СВЯТО ПОДЯКИ – ДЛЯ ПОЛЬСЬКИХ БЛАГОДІЙНИКІВ

Вихованці волинських спеціалізованих дитячих закладів, які евакуювалися до Польщі, організували для своїх благодійників святкову програму на знак вдячності за прихисток і турботу.

В одному з дитячих будинків Лодзя нині мешкають більше 40 малих волинян віком від 3 до 16 років. Це вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, позбавлених батьківської опіки, та підопічні Головненської спеціалізованої школи. Діти та їх вихователі евакуювалися до Польщі на початку березня на запрошення місцевої благодійної організації «Щасливе дитинство».

Благодійники не лише влаштували проживання, а й майже щодня навідують дітвору, вирішують побутові потреби, організовують дозвілля, – розповіла директорка Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Галина Йовик.

«Наші діти в хороших умовах. Наші благодійники допомагають з усім. Школярі вже навчаються у польських школах. І для малих, і для вихователів організували курси з вивчення польської мови. З дітьми постійно працює психолог. Для нас обладнали новенький ігровий майданчик, постійно влаштовують розваги на вікенди, діти були на екскурсії у поліційному відділку та пожежній частині. Зараз ми готуємося до футбольного турніру, який відбудеться у Варшаві», – стверджує Галина Йовик.

Тож дітвора та вихователі вирішили віддячити своїм піклувальникам за турботу: організували для них святкову програму, облаштували фотозону та різноманітні локації в національному стилі. Було весело, яскраво і дуже зворушливо. Та, попри все, запевняє Галина Йовик, діти сумують за своїм краєм і мріють про якнайшвидшу перемогу, щоб повернутися на Волинь.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*