офіційний сайт

ДВА АВТО ДЛЯ БОРОДЯНКИ – ДОПОМОГА ВІД ВОЛИНЯН

Мікроавтобуси «Газель» з комунальної власності відповідно до ухваленого сесією рішення обласна рада передала Бородянській громаді.

Авто оперативно доправили за призначенням. «Бородянська територіальна громада висловлює щиру подяку за підтримку та допомогу голові Волинської обласної ради Григорію Недопаду та депутатам!», – написав на сайті громади селищний голова Георгій Єрко.

Багатостраждальна Бородянка, що у Бучанському районі, потроху оговтується від пережитого і налагоджує життя. Для тих, хто втратив житло, звели модульне містечко, відновлюють і готують до зими інфраструктуру. Однак, через масштаби руйнувань жодна допомога не буде зайвою, – кажуть у селищній раді.

Григорій Недопад зазначив, що особисто зустрічався з головою громади для узгодження першочергових потреб. «Відразу після деокупації на Київщину ми доправляли багатотонні гуманітарні вантажі з харчами, ліками, речами першої потреби. Зараз акценти у запитах дещо змінилися: селище потребує автотранспорту, будівельних матеріалів, інженерно-технічних засобів. Допомагатимемо і надалі чим зможемо», – стверджує голова обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*