офіційний сайт

ДОПОМОГА ЗСУ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ: У ЛЕСИНОМУ ВИШІ ПІДСУМУВАЛИ РІК

Участь у щорічній конференції трудового колективу ВНУ ім. Лесі Українки взяли голова обласної ради Григорій Недопад, народна депутатка України та членкиня Наглядової ради вишу Ірина Констанкевич та професорсько-викладацький склад університету.

Основним питанням порядку денного став звіт ректора Анатолія Цьося про роботу за 2022 рік. Найперше він висловив вдячність науково-педагогічному колективу університету та студентству за активну громадянську позицію в умовах війни.

«Ми з вами небайдужі, і це сьогодні надважливо. Ми активно проводимо роботу, яка спрямована на перемогу України», – наголосив він.

Анатолій Цьось розповів, що університет налагодив співпрацю з окремими військовими підрозділами ЗСУ, для яких системно збирають і доправляють усе необхідне, у тому числі й завдяки підтримці іноземних вишів і міжнародних партнерів.

«Кожен наш факультет долучається до допомоги ЗСУ. Найперше наші політологи, історики та міжнародники почали готувати наукові статті в різноманітні ЗМІ, щоб донести суть «руского міру». Факультет фармації започаткував виробництво 50 видів надзвичайно ефективних мазей для наших захисників. Фізичний факультет виготовляє зарядні пристрої на базі сонячних батарей і виконує чимало замовлень для ЗСУ. Факультет психології системно надає спеціалізовану психологічну допомогу військовим, які повернулись із передової. Ми готуємо сухпайки, плетемо сітки тощо», – зазначив ректор.

Анатолій Цьось також виокремив неабияку результативність мистецького фронту університету. Він зауважив, що студенти та викладачі дають концерти як українським бійцям, так і за кордоном, влаштовують тематичні виставки, акції, змагання та квести. Окремо ректор зосередив увагу на роботі вишу із внутрішньо переміщеними особами.

«Наш розмовний клуб з української мови працює з перших днів війни і має неабиякий попит серед переселенців, які хочуть вивчити українську мову та знати українську культуру і звичаї. Ми також забезпечуємо дозвілля для тимчасово переміщених родин – це і спортивні, і культурно-мистецькі заходи. Надаємо також гуманітарну допомогу по місцю проживання ВПО»- зауважив він.

Разом із тим Анатолій Цьось наголосив, що цьогоріч вуз не погіршив ні своїх наукових, ні міжнародних, ні рейтингових показників.

«З 1 вересня ми розпочали очне навчання в усіх корпусах університету, які попередньо обладнали укриттями. У цьому році маємо суттєве збільшення кількості студентів. На різних формах навчання у нас навчається майже 10 тисяч студентів. Ми давно такого контингенту ми не мали», – підкреслив він.

Ректор Лесиного вишу висловив вдячність голові обласної ради Григорію Недопаду за підтримку та співпрацю, а також за його сприяння у збільшенні аудиторного фонду для потреб факультету іноземної філології.

Своєю чергою очільник Волиньради від імені депутатського корпусу подякував керівництву університету за правильно вибудовані пріоритети в роботі та високий рівень навчання у виші.

«В умовах війни ви стали однією родиною та спільно працюєте не лише над тим, щоб мати гарні показники якості освіти, а й щоб допомагати нашим захисникам, які ціною власного життя оберігають наш спокій. Це сьогодні вкрай важливо», – наголосив Григорій Недопад.

Голова обласної ради також вручив відзнаки Міністерства освіти і науки України кращим викладачам університету.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*