офіційний сайт

ДОПОМОГА ДЛЯ ВОЇНІВ 63-Ї БРИГАДИ: ІЗ ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ ПОВЕРНУЛИСЯ ВОЛОНТЕРИ

До складу волонтерської групи увійшли народний депутат України Вячеслав Рубльов, депутат Волиньради Юрій Харченко та радник голови обласної ради Володимир Кец.

Волиняни особисто доправили речі, про які просили бійці 63-ї окремої механізованої бригади: печі-буржуйки та паливо для них, медикаменти, теплі речі, засоби гігієни, побутову техніку, продукти тривалого зберігання, а ще смаколики від волинських господинь.

«Воїни 63-ї ОМБР – одні з перших, хто зайшов в Херсон і тепер зачищають місто й область від окупантів. Аби нашим військовим було тепло, ми подбали про те, щоб привезти їм пічки, а також пресовані тирсобрикети, якими вони зможуть опалювати, – зазначив Вячеслав Рубльов. – Наші воїни щодня ризикують життям заради нашого майбутнього, тому ми маємо їх підтримувати з усіх сил».

Як зазначив Юрій Харченко, поїздка стала можливою завдяки підтримці голови обласної ради Григорія Недопада. «Це була далека дорога у 2000 км. Очільник Волиньради допоміг із пальним. Наші військові дуже радіють, що волиняни пам’ятають і турбуються про них. Вони – на передовій, а ми маємо тримати тил та допомагати їм, тому кожен з нас працює для української перемоги», – розповів депутат.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*