офіційний сайт

ДО СПОРТИВНОГО СВЯТА ПРИУРОЧИЛИ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР

Учасників змагань привітали голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та представниця організатора турніру, очільниця правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.

Відкритий турнір з волейболу традиційно присвячують до Дня працівників фізичної культури та спорту. Цьогоріч змагалися 6 дівочих волейбольних команд: 4 – луцькі, а також зі Львова та Костополя.

«Плануємо провести змагання з баскетболу, акробатики, легкої атлетики та інших видів. Будемо працювати над тим, аби спорт і далі розвивався на базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи», – каже директор ДЮСШ Дмитро Піддубний, який і прийняв міжрегіональні змагання.

«Попри те, що в Україні триває війна, у наших дітей величезне бажання тренуватися й розвиватися. І вони показують чудові результати. Хочу відзначити, що волейбол на Волині – на високому рівні, а наші команди грають у професійній лізі, – каже Григорій Недопад. – В непростий для України час наші спортсмени неабияк надихають своїми досягненнями та результатами на міжнародній арені. І те, як дитячі волейбольні команди відіграли турнір, захоплює. Ми вдячні їм за неймовірні емоції».

За результатами змагань перше місце здобула команда «Луцьк 3»; друге – команда «Луцьк 1»; третє дісталося костопілянам.

Окрім медалей та кубків, які отримали команди, організатори також відзначили кращих гравчинь з кожної команди.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*