офіційний сайт

ДНЮ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ ПРИСВЯТИЛИ ТОВАРИСЬКИЙ ТУРНІР. ФОТОРЕПОРТАЖ

Міжнародні спортивні змагання з міні-футболу ініціювали волинські прикордонники.

Крім військовослужбовців 6 прикордонного Волинського загону під проводом начальника Сергія Лозінського до дружнього турніру долучилися збірна команда Волиньради та обласної військової адміністрації, до складу якої увійшли очільники Григорій Недопад та Юрій Погуляйко, команди Володимирської міськради на чолі з головою громади Ігорем Пальонкою і Волинської митниці. Прийняли запрошення своїх колег і вояки Надбужанського відділу Прикордонної варти імені 27-ої Волинської дивізії Армії Крайової в Хелмі. Суддівський пул турніру представляли легенди українського футболу Артем Федецький і Тарас Михалик.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про воїнів та цивільних громадян, які загнули в боротьбі з окупантом. Та, рівняючись на національні знамена, виконали гімни України і Польщі.

Учасників турніру привітав голова обласної ради Григорій Недопад. «Я дякую нашим захисникам, що маємо змогу зібратися тут. Прикордонникам – за ініціативу цієї товариської зустрічі. Особлива вдячність нашим польським друзям, які попри ракетний терор усе ж прибули на цей турнір, виказуючи тим самим свою солідарність. Переказую уклінне спасибі польському народові за неоціненну допомогу і підтримку України. Вірю, що невдовзі ми разом відсвяткуємо перемогу. Що ж до футболу, то хай переможе спритніший», – висловив побажання очільник Волиньради.

Прикордонний уповноважений Республіки Польща по Надбужанській ділянці, бригадний генерал прикордонних військ Яцек Щонхора зазначив, що має за честь бути поруч з українськими братами у їхню найважчу годину. «Сьогодні між нашими країнами немає кордону, а між нашими народами протиріч. У нас спільна мета – перемога України, у нас спільне майбутнє – у вільній та мирній Європі», – зазначив він.

Розпочався турнір поєдинком між господарями змагань – волинськими прикордонниками та збірною Волиньради та ОВА. Результативності динамічних атак команди урядників тричі завадила перекладина, тож перша гра завершилася з рахунком 2:1 на користь прикордонників. Проте, за підсумками турніру збірна владців забила найбільше м’ячів – 12.

За результатами безкомпромісних кругових ігор перемогу у турнірі здобула команда володимирських самоврядців, збірна обласних управлінців посіла 2-ге місце, бронза дісталася польським вартовим кордону, 4-ту сходинку зайняла команда митників,закрили турнірну таблицю волинські прикордонники.

Після нагородження команди обмінялися сувенірами.

Завершили турнір спільним виконанням гімнів України та Польщі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*