офіційний сайт

ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНИХ РОДИН З ДІТЬМИ – ВОЛИНЬРАДА ПЕРЕДАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ГУМДОПОМОГИ

Засоби особистої гігієни, постіль, одяг, дитяче харчування та речі першої необхідності сьогодні голова обласної ради Григорій Недопад централізовано передав авторитетній міжнародній благодійній організації «Карітас-Спес Луцьк» парафії св. Петра і Павла. Гуманітарну допомогу, яку облраді надали закордонні волонтерські та благодійні організації, буде спрямовано для потреб внутрішньо переміщених осіб.  

Директор парафіяльного осередку «Карітас-Спес Луцьк», отець-канонік Павло Хом’як розповів, що до них за допомогою звертаються сотні людей, які тікаючи від війни, були вимушені покинути рідні домівки в пошуках спокою та безпеки. 

«З самого початку війни ми надаємо різні види послуг внутрішньо переміщеним особам, це і психологічна, і матеріальна підтримка. Усі ці речі, які доправили нам сьогодні за ініціативи голови обласної ради, вкрай потребують сьогодні родини переселенців, – зауважив він. – Майже щодня ми обслуговуємо близько двохсот осіб, які отримують харчові набори та засоби особистої гігієни, а сім’ям з дітками буде також роздано дитяче харчування та підгузки». 

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив вдячність керівнику організації «Карітас-Спес Луцьк» Павлу Хом’яку за благодійництво, а також багаторічну співпрацю обласної ради із польськими колегами.  

«Підтримка і допомога наших щирих друзів і сусідів — це внесок Польщі у перемогу над ворогом. Наша нинішня спільна добра справа – ще одне цьому підтвердження. Щодня на Волинь прибувають сотні людей, які в одну мить втратили практично все, і наш обов’язок – подбати про їхні базові потреби та мінімальний комфорт, аби вони не залишалися сам на сам зі своїми проблемами», – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*