офіційний сайт

ДЛЯ ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ ПЕРЕДАЛИ ДОГЛЯДОВИЙ ІНВЕНТАР

Голова Волиньради Григорій Недопад, депутат обласної ради Юрій Харченко привезли для потреб підопічних обласного геріатричного пансіонату допомогу, зібрану у Польщі.

Шість багатофункціональних інвалідних колясок, а також протипролежневі матраци і подушки для лежачих пацієнтів своїм волинським колегам як гуманітарну підтримку забезпечив директор Варшавського будинку опіки Гжегож Швеєр.

«Це дуже хороший подарунок для наших мешканців, які обмежені в пересуванні, і неабияка допомога для реабілітації та догляду людей з інвалідністю, – каже очільниця закладу Алла Гнатюк. – В пансіонаті зараз понад 70 пацієнтів, які не можуть самостійно пересуватись і потребують сторонньої допомоги. А це – ледь не половина усіх підопічних».

Голова обласної ради зазначає, що в нинішній непростий для всієї країни час, допомога для таких закладів як геріатричний пансіонат дуже важлива.

«В закладі проживає більше 150 пацієнтів, з них 24 – це внутрішньо переміщені особи. Ми завжди намагаємось в усякий спосіб підтримувати комунальні заклади, які виконують соціальну функцію і піклуються про найменш захищених співгромадян», – наголосив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*