офіційний сайт

ДЕПУТАТИ СХВАЛИЛИ БЛИЗЬКО ДЕСЯТКА РЕГІОНАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Зокрема, у ході нинішньої 19-ї позачергової сесії обласною радою затверджено нову Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Волині на 2023-2026 роки. Документом передбачена підтримка сільгоспвиробників за 4 напрямками. Загальний кошторис програми перевищує 35 мільйонів гривень. Так, програмою передбачені дотації з обласного бюджету на закупівлю якісного насіннєвого матеріалу для одноосібників, які обробляють до 50 га землі, вирощування молодняка великої рогатої худоби, створення громадських пасовищ, а також безвідсоткові поворотні кредити до 100 тис. грн. власникам особистих селянських господарств на створення або розвиток бізнесу.

Більшістю голосів депутати також підтримали внесення змін до Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2023 роки. Новація стосується вирішення житлових питань провідних спортсменів, які посіли рейтингові місця на Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, Європейських іграх. Згідно із запропонованими змінами до переліку видатних волинських спортсменів, які можуть претендувати на отримання житла, додалось ще 4 осіб, а саме: Іван Банзерук, який посів 6 місце в особистому заліку на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, Марина Мажула, яка була срібною призеркою літніх Паралімпійських іграх в Токіо, Андрій Рибачок – минулорічний переможець чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся у Данії, а також Людмила Ведерко – дев’ятиразова чемпіонка світу з шашок. Нагадаємо, придбання квартир спортсменам відбувається на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів (50%/50%).

Обранці громади також проголосували «за» внесення змін до Комплексної регіональної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в області. Йдеться про потребу придбання для волинських надзвичайників додаткового пересувного пункту управління.

Більшістю голосів депутати пролонгували до 2023 року та погодили зміни до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції/ООС та членів їхніх сімей та до цільової програми соціального захисту населення. Основні програмні завдання обох документів, як і у попередні роки, фінансуватимуться майже у повному обсязі, адже йдеться про соціальні гарантії та допомогу вразливим категоріям громадян, сучасним Героям України та їх родинам, а також внутрішньо переміщеним особам.

Рішенням сесії продовжено й термін дії, а також внесено зміни до Програми підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2016-2023 роки.

Схвалено більшістю депутатського корпусу й пролонгацію на 2023 рік Програми фінансової підтримки та розвитку обласних комунальних підприємств та закладів охорони здоров’я області. Її кошторис на прийдешній рік складає майже 500 млн гривень. Найбільші статті видатків – це комунальні послуги та енергоносії, заробітна плата медперсоналу, медикаменти, у тому числі і для орфанних хворих та пацієнтів з трансплантованими органами, придбання медичного обладнання, включно для реабілітації.

Зауважимо, що обсяги виконання заходів і завдань регіональних програм будуть залежати від інтенсивності наповнення обласного бюджету.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*