офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ПЕРЕВІРИТИ ДІЇ СВЯЩЕННИКІВ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Відповідні запити під час позачергової 19 сесії Волинської обласної ради оголосили депутати Андрій Бокоч та Олександр Пирожик.

Зокрема, Андрій Бокоч зазначає, що представники духовенства церкви московського патріархату в Україні регулярно та масово йдуть на співпрацю з ворогом, відкрито або завуальовано займають антиукраїнську і антидержавну позицію.

«Показовим є факт, що Служба безпеки України виявила 33 російських агенти з числа духовенства УПЦ МП. Попри таку ситуацію на Волині і надалі продовжує функціонувати велика кількість парафій московського патріархату, а їхнє духовенство бере участь в заходах, організованих окремими органами виконавчої влади», – зазначає депутат.

Він вимагає заборонити участь представників духовенства московського патріархату в заходах, що організовуються Волинської обласною військовою адміністрацією та підлеглими районними військовими адміністраціями.

Олександр Пирожик в своєму запиті просить перевірити висловлювання та дії священника УПЦ МП з села Обеніжі, що на Турійщині, щодо відповідності чинному законодавству і зокрема ЗУ «Про колабораціонізм». Обранець громади зазначає, що священнослужитель подав до суду на батька загиблої на війні медикині Олени Созонюк. Священник звинувачує чоловіка у нанесенні тілесних ушкоджень та вимагає гроші.

Депутат зазначає, що піп підбурює населення до антиукраїнських дій і висловлювань на шкоду національним інтересам України, тож вимагає вжити заходів з недопущення подібного в майбутньому.

За обидва запити депутати проголосували.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*